Nie masz produktów w koszyku.

SYSTEM SECCO

Nasze systemy SECCO to kompleksowe rozwiązania z zakresu systemu dociepleń.
Wszystkie komponenty składowe systemów to towary markowe dobrze znane i sprawdzone na Naszym rynku; pochodzące od Najlepszych w branży polskich producentów, to daje gwarancję optymalnych parametrów jakościowych. PREJDŹ DO NASZEJ OFERTY

KOMPLETNE SYSTEMY DOCIEPLEŃ DLA

TWOJEGO DOMU

POLECANE PRZEZ SPECJALISTÓW
O nas

Witamy w sklepie Kiosk-Express

 

Znakiem firmowym kiosku-express jest profesjonalna i ekspresowa obsługa klientów. Każdego dnia pomagamy w wyborze i zakupie naszych produktów, tak aby każdy użytkownik trafiający do naszego sklepu opuścił go zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany. W ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone i markowe towary po bardzo atrakcyjnych cenach. To połączenie sprawia, że jesteśmy bardzo poważną pozycją wśród internetowych sklepów.

W dziale regulamin udostępniamy opis zobowiązań wobec klientów, tak aby zasady współpracy były Państwu powszechnie znane. W dziale oferta, zapłata oraz wysyłka prezentujemy pełen spis asortymentu oraz świadczonych usług.

Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy tak profesjonalnie jak to tylko możliwe. A wszystko to po to, żeby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością. Bez zbędnych formalności - ekspresowo.
 
Dlaczego Kiosk-Express?
1. Jakość
Sprzedajemy Państwu materiały budowlane najlepszych, sprawdzonych od lat marek jak Corotop, Rednet, Secco, Baufol, Express, Dachfol, Geostandard etc..
Oferowane produkty pochodzą z najlepszych fabryk polskich i zagranicznych. Dzięki czemu ich parametry przekraczają polskie i międzynarodowe normy jakościowe (PN, AT, CE)

2. Ekspresowość
Ekspress - słowo pochodzenia francuskiego oznaczające wpierw wyrazistość, potem posłańca jest gwarancją szybkości oraz niezawodności dostaw naszych produktów.

Pracujemy dla Państwa prawie 24h/dobę, aby zamówione produkty trafiły we wskazane miejsce do 3 dni roboczych od chwili zamówienia!
3. Zaufanie
Nasi pracownicy specjalizują się w produkcji i dystrybucji wyspecjalizowanych materiałów budowlanych od przeszło 1995 roku. Przejrzyste zasady, bogaty wybór produktów dla rynku budowlanego oraz szybkość działania są podstawą naszej marki oraz zadowolenia naszych klientów!

Kiosk-Express - Dostarczamy ekspresowo!
Bo zależy nam na naszych klientach..
 
Potrzebujesz rady lub masz pytanie odnośnie produktu?
Zostaw nam swój adres email lub telefon - Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

* zezwalam na wykorzystanie danych podanych w formularzu na
potrzeby kontaku konsultanta kiosk-express.pl

kiosk-express
W razie pytań, dzwoń lub napisz
TEL: 22 100 50 89 / info@kiosk-express.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone ©
2012 - 2016 Kiosk-Express.pl
interactive progress
Need Help?