Nie masz produktów w koszyku.

SYSTEM SECCO

Nasze systemy SECCO to kompleksowe rozwiązania z zakresu systemu dociepleń.
Wszystkie komponenty składowe systemów to towary markowe dobrze znane i sprawdzone na Naszym rynku; pochodzące od Najlepszych w branży polskich producentów, to daje gwarancję optymalnych parametrów jakościowych. PREJDŹ DO NASZEJ OFERTY

KOMPLETNE SYSTEMY DOCIEPLEŃ DLA

TWOJEGO DOMU

POLECANE PRZEZ SPECJALISTÓW

SZUKAJ PRODUKTÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

Kleje do tapet

Tapety z włókna szklanego - impregnowane, eleganckie, dekoracyjne i wytrzymałe. Tapety z włókna szklanego Rednet produkowane są ze sprasowanych i wytłaczanych włókien szklanych. Naturalna, nietoksyczna włóknina szklana stanowi doskonałe wzmocnienie powierzchni ścian i sufitów. Jest materiałem trudnopalnym i zapewniającym oddychanie ścian i sufitów. Tapety marki Rednet to produkty na bazie wysokiej jakości, impregnowanych włókien szklanych, co wpływa na ich trwałą i trudną do rozerwania strukturę.

Głównym atutem tapet z włókna szklanego jest ich całkowita niepalność. Stosując tapety z włókna szklanego zabezpieczamy pomieszczenia przed rozprzestrzenianiem się ognia w przypadku pożaru, co znacznie podnosi bezpieczeństwo obiektu.Tapety Rednet nadają prestiżowy wygląd i gwarantują wysoką jakość wykończenia wnętrz. Nadają się do wielokrotnego czyszczenia i malowania farbami.
Potrzebujesz rady lub masz pytanie odnośnie produktu?
Zostaw nam swój adres email lub telefon - Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

* zezwalam na wykorzystanie danych podanych w formularzu na
potrzeby kontaku konsultanta kiosk-express.pl

kiosk-express
W razie pytań, dzwoń lub napisz
TEL: 22 100 50 89 / info@kiosk-express.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone ©
2012 - 2016 Kiosk-Express.pl
interactive progress
Need Help?